צי הרכב הוא הפנים של כל חברה – הוא מוביל ממקום למקום את המסר השיווקי שלה והנראות שלו משדרת את רמת המקצועיות של הארגון. צי הרכב שלכם הוא גם כלי פרסומי ראשון במעלה, יעיל משתלם ואפקטיבי.

כדאי להשקיע בו! ולוודא שאתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר.

אנו בכנען דפוס מחלוצי תחום עיטופי הרכב בישראל. המתכון להצלחה שלנו: ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום, טכנולוגיה מתקדמת, חומרי גלם אירופאיים האיכותיים ביותר, סטודיו מצוין לגרפיקה ומערך תפעולי ייעודי, מהיר ואדיב. והתוצאה – נראית לעין!

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים וקבלו מיתוג לרכב עם תו האיכות שלנו, שמבטיח שאתם מקבלים את הטוב ביותר. כל ההפקות שלנו מגיעות עם תעודת אחריות וגם עם התחייבות שלנו לאיכות המוצר ולשירות לקוחות מהיר ואדיב במהלך הרכישה ואחריה.

חומרי הגלם שלנו

כנען משתמשת בחומרי גלם איכותיים ביותר, תוצרת אירופה או ארה"ב. המדבקות שלנו עמידות ,אינן פוגעות בצבע הרכב ואינן משאירות אחריהן שכבת דבק עבה.

השירות שלנו

אחרי שתקבלו את השירות שלנו, לא תוכלו לחזור אחורה. לכנען מערך שירות לקוחות ספציפי לתחום עיטוף הרכב, מהיר ואדיב. עובדינו המקצוענים ידאגו לביצוע זריז של הזמנתכם ויעניקו לכם שירות מעולה תוך כדי הביצוע ואחריו.

האחריות שלנו

אנו מעניקים אחריות מלאה עבור על כל העבודות שלנו, הן אחריות כנגד התקלפות המדבקה והן אחריות כנגד דהייה.

הטכנולוגיה שלנו

עולם הדפוס הדיגיטלי הוא עשיר ואינסופי ומאפשר לכם, קהל לקוחותינו להשיג תוצאות מדויקות, מרהיבות ואסתטיות להפליא, כך שאנחנו נוכל להפוך את החלום הגרפי שלכם למציאות.

חברת כנען דפוס מפעילה מבחר מדפסות דיגיטאליות חדישות ומתקדמות, לצד מדפסות משי בפורמט רחב.

הטכנולוגיה של כנען דפוס היא מהמתקדמות והאיכותיות בישראל, בתחום ההדפסה הדיגיטאלית וביכולות החיתוך הצורני שלנו. החברה מפעילה סוגים שונים של מדפסות דיגיטאליות מתקדמות בפורמט רחב – מדפסות 'רול' המשמשות להדפסת חומרים רכים; מדפסות שולחן, המשמשות בין היתר להדפסת חומרים קשיחים; ומדפסות איכות להדפסה ברזולוציה גבוהה במיוחד (ART).

כמו כן, כנען דפוס מפעילה מכונות חיתוך מהמתקדמות בעולם, שמקנות לה יתרון ענק באיכות הגימורים של הפקות דפוס, ברמת הדיוק ובמהירות ההפקה, ומאפשרות לה לספק ללקוחותיה מוצרים ברמת גימור מעולה.

בתחום מיתוג הרכב, יכולות ההדפסה והחיתוך הצורני שלנו, מבדילות אותנו ממתחרינו ומאפשרות לנו לממש כל חזון עיצובי, פשוט או מורכב, בצורה הטובה ביותר.

החברה הציבה לעצמה יעד להוביל את תחום הדפוס הדיגיטלי בישראל. לשם כך, רכשה החברה מדפסות שהן קצה הטכנולוגיה בתחום הדפוס בפורמט רחב. כנען דפוס מתעדכנת באופן שוטף בנעשה בעולם כדי להבטיח ללקוחותיה את הפתרונות היעילים והחדישים ביותר.