072-3924450
עיטוף כל סוגי הרכבים: כנען רכב

היתרונות במיתוג ציי רכב

השתמש בצי הרכב שלך כפרסום חוצות

עיטוף רכבים הוא לא רק עניין אסתטי או תדמיתי – זוהי צורת הפרסום המשתלמת ביותר. בעלות מינימאלית וחד פעמית תוכלו להפוך את הרכב שלכם לשלט חוצות נע. בין אם מדובר ברכב פרטי אחד או בצי משאיות – באמצעות מיתוג הרכבים מתאפשרת חשיפה מקסימאלית לקהל הרחב.

הפרסום על גבי כלי רכב עובד! מחקרים מראים אחוזי חשיפה וזכירות פנטסטיים לפרסום חוצות (ראו, למשל, http://healthymediaplan.com.au/2015_OOHWinter_TheDetail.pdf). לא פלא, שעסקים רבים מוכנים לשלם מאות אלפי שקלים על קמפיינים על גבי אוטובוסים ומיניבוסים.

עסקים רבים, גדולים וקטנים, מבינים שלרכבי החברה יש פוטנציאל פרסומי אדיר. מיתוג הרכב הוא זול בהרבה משלט חוצות, ומחזיק מעמד שנים רבות (ומשום כך הוא משתלם יותר ממודעה בעיתון…).

כנען רכב, היא חלק מקבוצת כנען המתמחה בדפוס בפורמט רחב לעסקים וכן בפרסום חוצות. עם ניסיון של יותר משלושים שנה בדפוס וכעשרים שנה בפרסום חוצות, אנו מבינים היטב את הצרכים של העסק שלך ויש לנו את המומחיות הדרושה כדי לספק לך עיטוף אסתטי, אפקטיבי, עמיד ומושך את העין.

למדו על יתרונות המיתוג בכנען רכב

טכנולוגיה

הטכנולוגיה

כל התמונות והמסרים יודפסו במפעלנו בהדפסה דיגיטלית מתקדמת, על גבי מדבקות מיוחדות למשאיות שאין פוגעות בצבע המשאית לאחר הקילוף.

קרא עוד...
גרפיקה

הגרפיקה

הסטודיו לגרפיקה שלנו מספק ללקוחותינו את כל צרכי הגרפיקה שלהם, כולל עיצוב מלא, עיצוב לוגו ושחזור גרפיקה. אנו מקפידים על עיצובים אסתטיים ובולטים, בעלי צבעוניות מרהיבה וחדות, המותאמים ללקוח.

קרא עוד...

כיצד עיטוף רכב יכול להפוך לכלי פרסומי אפקטיבי? יש מספר כללים שמנחים אותנו...

1. גרפיקה: חשבתם הרבה על המסר שלכם… אבל כדי להבטיח שהוא יגיע ליעדו, עליו למשוך את העין. אדם ממוצע נחשף לעשרות (אם לא מאות) מסרים פרסומיים בכל פעם שהוא יוצא מהבית. יש תחרות עזה על תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים, והמסר שלך צריך להתבלט מעל כולם כדי לנצח.

מחלקת הגרפיקה המנוסה שלנו עובדת מדי-יום עם לקוחות עסקיים, קטנים וגדולים, ומספקת להם את כל צרכי הגרפיקה שלהם – עיצוב לוגו, עיצוב גרפיקה, התאמת גרפיקה לרכב ועוד. המחלקה בונה גרפיקה כעניין שבשגרה ללקוחות מכל הסוגים, כגון יצרני מזון, חברות הפצה גדולות ובינוניות, מובילים בקירור ועוד.

לאחרונה, השיקה מחלקת הגרפיקה שלנו מוצר חדש, יחיד במינו בישראל – גרפיקה היוצרת אשליית תלת ממד. הגרפיקה החדשנית הזו, מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מגוון רעיונות יצירתיים אשר יבליטו את המסר שלהם.

2. עמידות: כדי להאריך את זמן החשיפה למסר שלך, יש להקפיד על עיטוף עמיד שיחזיק מעמד מספר שנים. עיטוף רכבים עמיד מצריך שימוש בחומרי גלם איכותיים, הקפדה על הדפסה ברמה גבוהה (תוך שמירה על חדות הצבעים ורזולוציה גבוהה), הדבקה מדויקת ומקצועית על גבי הרכב ועמידות מצוינת מול השמש החזקה בישראל ומול פגעי מזג האוויר בכלל.

בית הדפוס הוותיק שלנו יפיק את המסר שלכם בהדפסה דיגיטלית מתקדמת, על גבי מדבקות פרסום מיוחדות לרכבים ולמשאיות שאינן פוגעות בצבע הרכב לאחר הקילוף. אנו מכסים את המדבקות בציפוי לכה ייעודית להגנת UV, ששומר על הצבעים לאורך זמן מפני שריטות וקרני השמש. לבסוף, המתקינים המנוסים שלנו יוצאים לשטח ומקפידים על הדבקה מקצועית של המסר על כלי הרכב.

3. שירות: אנחנו יודעים שאתם עסוקים ושהרכבים שלכם בתנועה כל היום. בכנען דפוס יש לנו מערך תפעול ייעודי לתחום הרכב, שיספק לכם שירות מהיר ואדיב וימנע בזבוז מיותר של שעות עבודה יקרות.

פרויקטים אחרונים

עיטוף רכבי עבודה לסופרגז פרויקט סופרגז פרויקט האוטובוסים של אל על עיטוף האוטובוסים של חברת אל על עיטוף חלקי לרכבים פרטיים אלקטרה מיתוג לרכב מסחרי קטן אלקטרה
עיטוף משאית עם המותג של כנען רכב
לשיחה 1 על 1 עם מומחה

בין לקוחותינו המרוצים

לוגו של חברת קולגייט
לוגו של דר גב
לוגו של קרביץ
לוגו של מי עדן
לוגו של מיסטר אייס
לוגו של ניסאן
לוגו של אביס
לוגו של אורשר
לוגו של אל על
לוגו של אלקטרה
לוגו של אמישראגז
לוגו של אמניר מיחזור
לוגו של מחלבות גד
לוגו של גלי
לוגו של קבוצת כלמוביל
לוגו של מעדני מיקי
לוגו של חברת סופרגז
לוגו של חברת עם שחר
לוגו של שטראוס
לוגו של חברת תלמה
לחצו לייעוץ ללא התחייבות: 054-2316963
מתכנן עיטוף רכב? דבר איתנו!
לשיחה 1 על 1 עם מומחה