עבודת הגרפיקה היא שלב חשוב ביותר בכל מיתוג רכב. אנו ממליצים לכל לקוחותינו לא להתפשר ולהשקיע זמן ומשאבים בעיצוב הגרפיקה המושלמת להם. באופן כללי, על הגרפיקה "לדבר" בשפה המיתוגית של החברה, עליה להיות ייחודית ובולטת לעין על מנת להגדיל את החשיפה למסר וכן לשדר מקצוענות ואסתטיקה.

הסטודיו לגרפיקה של כנען דפוס הוא גולת הכותרת של החברה ואחד היתרונות המשמעותיים שלנו על פני ספקים מתחרים. הסטודיו לגרפיקה מספק ללקוחותינו את כל צרכי הגרפיקה שלהם, ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על עיצובים אסתטיים ובולטים, בעלי צבעוניות מרהיבה וחדות, תוך כדי "תפירת" הגרפיקה לצרכיו ולמידותיו הייחודיים של הלקוח.

בין השירותים שמעניק הסטודיו לגרפיקה: עיצוב לוגו, עיצוב גרפיקה ייחודית ללקוח, שחזור גרפיקה קיימת, עיצוב פסים דקורטיביים, התאמת גרפיקה לרכב ועוד.

לאחרונה, השיקה מחלקת הגרפיקה שלנו מוצר חדש, יחיד במינו בישראל – גרפיקה היוצרת אשליית תלת ממד. הגרפיקה החדשנית הזו, מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מגוון רעיונות יצירתיים אשר יבליטו את המסר שלהם בסביבה שבה יש תחרות עזה על תשומת ליבם של הצרכנים.

מחלקת הגרפיקה שלנו מעסיקה גרפיקאים מנוסים ומוכשרים אשר עובדים מדי-יום עם לקוחות עסקיים, קטנים וגדולים ונותנים להם שירות מהיר ואדיב. הסטודיו בונה גרפיקה כעניין שבשגרה ללקוחות מכל הסוגים, כגון יצרני מזון, חברות הפצה גדולות ובינוניות, מובילים בקירור ועוד.

יתרונות הגרפיקה שלנו

שירותי הגרפיקה שלנו

אנו מלווים את הלקוח בכל צרכיו, מבנית קווי מתאר של המשאית ועריכת קומפוזיציה, ועד עיצוב מלא של גרפיקה עבור הלקוח, כולל עיצוב לוגו ושחזור של גרפיקה קיימת.

איך בוחרים עיצוב

בחירת הגרפיקה היא חשובה ביותר ליצירת מסר אפקטיבי, עליה למשוך את העין ולהישאר בזיכרון.

גרפיקה בתלת מימד

מחלקת הגרפיקה שלנו מציעה מוצר יחיד במינו בישראל – גרפיקה היוצרת אשליית תלת ממד. לתמונות מהפרויקט האחרון שלנו.