כאשר נוהגים בכביש וחולפים על פני משאית חדשה וצבועה בקפידה, קשה שלא לתת לצבעים העזים לתפוס את העין.

הגוונים המיוחדים והעיצוב המקורי של המשאית שובר את שגרת הנסיעה הרגילה, ויוצר ערך גבוה עבור המוצר או השירות שמופיע על גבי המשאית הצבועה,
עד שזה נחרט באופן מידי בזיכרונו של כל נהג.

כך, צביעת משאיות הופכת לאחת מן הדרכים היעילות ביותר להנגיש שירות או מוצר לקהל צופים רחב, באופן בולט שמושך את העין.

כדי לקבל ייעוץ חינם על צביעת המשאית באופן הטוב והיעיל ביותר, ניתן למלא את הטופס או לחייג מיד למספר 072-3924450.

צביעת משאיות עם כנען רכב

כנען רכב מתמחה בכל סוגי המיתוג לכלי רכב והיא בעלת ניסיון עשיר וארוך בשנים בכל התחומים הנובעים מכך, ובהם גם בצביעת משאיות.

במהלך קבלת ייעוץ מכנען רכב יהיה ניתן לעשות את הצעדים הראשונים למשאית חדישה ובולטת אשר תמשוך לקוחות רבים חדשים אל העסק או המוצר.
היתרונות של בחירה בכנען רכב לצביעת המשאית מתבטאים ביתרונות טכנולוגיים מחד ובכישרון עיצובי מנגד,
וניתן למנות ביניהם בעיקר את היתרונות הבאים:

  • היכרות עם עיצוב שיווקי: המומחים של כנען רכב מכירים היטב את תחומי השיווק באמצעות כלי רכב, והם יודעים לבצע את הבחירות העיצוביות הנכונות בהתאם לצבעים הפופולריים בשוק ובהתאם למגמות האסתטיות הנוכחיות.
  • התאמה אישית: בכנען רכב אנו מאמינים במתן קשב לאופיו של המוצר, השירות או העסק כדי למצוא את גווני הצבע שיבטאו אותו באופן הטוב ביותר, וכך יביאו לצביעת משאית באופן ייחודי ואישי.
  • כלים טכנולוגיים: איכות אמיתית מתקבלת לא רק מקבלת החלטות נכונות, אלא גם משימוש בכלים המתאימים – כלי הצביעה של כנען רכב הם המתקדמים ביותר בתחום ומבטיחים תוצאה איכותית ועמידה ללא פשרות.
  • שירותים נוספים: עם שירותי המיתוג הרבים של כנען רכב, צביעת המשאית יכולה להיות רק ראשיתה של הרפתקה גדולה הרבה יותר, וכך ניתן לבחון לעומק את אפשרויות המיתוג המיטביות של המשאית.

למה בכלל להחליף את צבעה של המשאית?

המשאית היא אלמנט בולט במיוחד בכביש, והיא מושכת את עיני הנהגים אף יותר מפרסומות אשר מושמות בצד הכביש שכן היא נמצאת ממש לנגד עיניהם, ופעמים רבות עשויה ללוות אותם לזמן מה.

כך, אין כלל ויכוח על כושרה של המשאית להפיץ את השירות ואת המוצר ולמשוך לקוחות חדשים רק בעצם נסיעתה, ולמעשה מתקבלים שלל יתרונות בצביעת המשאית.

בילוט

מרבית הנוף בסביבת הכביש הוא חד גוני, כאשר רוב המכוניות וסימני הדרך הנמצאים ממש על הכביש נעים בין גווני אפור שונים – צביעת המשאית בכל צבע מבליט אותה וגורם למשיכת עיני הנהגים באופן מיידי.

בידול

באמצעות בחירת גוון ייחודי עבור המשאית, ניתן לא רק למשוך את העין, אלא גם להבדיל את המשאית מכלי רכב אחרים שאולי מציגים שירות כלשהו, וכך להתעלות אף עליהם.

עדכון

האופנה העיצובית מתעדכנת ללא הרף כאשר צבעים מסוימים הופכים פופולריות ואחרים הופכים מאוסים – באמצעות צביעה של המשאית ניתן להבטיח שהמיתוג שלה יהיה מעודכן ורלוונטי לקהל.

רעננות

צביעת המשאית גורמת לחזותה להיראות חדישה ורעננה, אשר מעודדת אמפתיה רבה יותר מצד הקהל מאשר משאית שניכרים בה סימני גיל.

בין עיטוף לצביעת משאיות

עיטוף משאיות וצביעת משאיות הם שני היבטים דומים במיוחד של מיתוג המשאית, אשר מובילים לתוצאות חזותיות דומות, אך לא זהות.

ההבדלים בין שתי השיטות נובעים מן ההבדלים הטכניים, כאשר כל שיטה יוצרת את מיתוג המשאית בכלים אחרים:

  • צביעת המשאית ממתגת את המשאית באמצעות צביעה ישירה של חלקה החיצוני של המשאית.
  • עיטוף המשאית ממתג את המשאית באמצעות עיטוף חלקה החיצוני בעטיפה ממותגת.

כך, השיטות עצמן שונות זו מזו ונובעים מכך מספר הבדלים מרכזיים שעשויים להיכלל בשיקולי הבחירה ביניהם.

ההבדלים העיקריים בין שתי השיטות הם הבאים:

גמישות עיצובית:

התוצר העיצובי של צביעת המשאית נובע מכלי הצביעה ואילו התוצר העיצובי של עיטוף המשאית נובע מכל ההדפסה.

הכלים הטכנולוגיים לשתי המטרות הם מתקדמים במיוחד, ויכולים להביא לתוצאות גבוהות וכמעט חסרות הגבלות, אך עם זאת השיטה האחת אכן מתעלה על האחרת.

הדפסה נעשית באופן סטרילי יותר מצביעה, וכך, כאשר תהליך המיתוג מבדיל בין יצירת העיצוב לבין השמתו על המשאית, הכלים הטכנולוגיים המתקבלים הם מדויקים יותר.

באופן הזה, על אף שצביעת משאית נעשית גם היא באיכות גבוהה ולרוב יכולה להניב את התוצאות הרצויות, הגמישות העיצובית שלה אינה רחבה כמו זו המתקבלת מעיטוף המשאית.

עמידות:

זמן רב הושקע בתכנון ובבחירת חומרי הגלם המיטביים הן לעיטוף הן לצביעה, אשר יביאו לתוצאות האיכותיות ביותר ויספקו עמידות מיטבית.

אך עם זאת, יש הבדל בין שתי השיטות, כאשר במהלך צביעת משאית ניתן להפקיד את נושא העמידות כולו בטיבו של הצבע ובעיטוף משאית העמידות נשענת על טיב המעטפת.

כך, תוך שימוש בצבעים מבודדים ונוגדי חלודה, צביעת משאית אינה רק עמידה במיוחד, אלא אף מספקת עמידות נוספת לגוף המשאית עצמו.

סוגי המעטפות הנמצאות בשימוש לעיטוף משאיות נחשבות לעמידות גם הן, אך אינם עמידות באותה המידה, ותנאים קיצוניים עשויים לגרום להם נזק.

החלפה:

למרות שתהליך המיתוג של המשאית שואף לייצר תוצאה רצויה וקבועה, עדיין יש צורך לשקול את האפשרות בה מתקבלת החלטה להסיר אותו או להחליף אותו לאחר זמן מה.

במקרה כזה, ברור למדי שהסרה של עיטוף משאית יהיה פשוט יותר מהסרה של צביעת המשאית – "הסרה" של צביעה, היא למעשה צביעה מחדש, וכך מתקבלת אותה מלאכה ממש, ואילו הסרה של עיטוף היא ממש הסרה, כאשר המעטפת מקולפת מגוף המשאית.